HAKKIMIZDA

Polİmersan A.Ş

1980 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Polimersan A.Ş. , Mühendislik Plastikleri olarak bilinen birçok plastik çeşidini Türkiye’de ilk üreten firmadır. Kurulduğu günden bugüne en iyi kalite ve hızlı hizmet ilkesiyle ilerleyen Polimersan A.Ş. kendi konusunda üretim kapasitesi açısından dünyanın ilk 3 üreticisinden biridir.

Daha önceleri ithal edilen mühendislik plastikleri Polimersan A.Ş. tarafından yıllardır dünya standartlarındaki kalitesiyle, toplam 45.000 m² alanda kurulu tesislerinde üretilmektedir. Bu ürünler Polimersan'ın Türkiye, ABD ve İtalya’daki tesislerinden yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine direkt olarak sunulmaktadır. En son olarak 2013 yılı sonu itibariyle plastik üretiminde öncü firmalardan biri olan İngiltere merkezli Global EPP firmasının ekstrüzyon fabrikasını satın alan şirketimiz, üretim zincirine çok güçlü bir halka daha eklemiştir.

Üretim metodları; ekstrüzyon, kalenderli ekstrüzyon, kalıplama, ram-ekstrüzyon, otomatik kalıplama ve yüzey işlemedir. Kendi konusuyla ilgili dünyadaki tüm kalite sertifikasyonlarına sahiptir. Aynı zamanda kendi bünyesindeki AR-GE departmanı sayesinde üretim teknolojisi ve ürün geliştirme konusunda oldukça ileri seviyededir.

Polimersan oluşturduğu yüksek kapasitesi ve pazar ağı ile bir çok ülkede müşterilerinin taleplerini karşılamak haricinde kurulduğu tarihten bugüne yatırımlarına durmaksızın devam etmektedir.

Polimersan olarak biz, ürün gamımıza yenilerini de ekleyerek, hızlı ve yüksek kaliteli hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.

Mİsyonumuz

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı plastik sektöründe gelişmeyi ve sürekli büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemek, faaliyet gösterdiği sektördeki müşteri beklentilerini karşılamak için proseslerini kaliteden ödün vermeden eksiksiz ve muntazam yapmaya çalışan, Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak ve her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun her zaman en iyisi için çalışmak ve en iyisini yapmak.

VİZYONUMUZ

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, ürün geliştirmede sürekli özgünü yaratan, çağdaş bir insan kaynakları politikası izleyen, çalışanları, müşteri ve tedarikçileri ile bütünleşmeyi amaçlayan topluma faydalı olabilecek sosyal boyutlu organizasyon faaliyetlerinde bulunan, uluslararası kalite standart ve imajına sahip, kazanan ve kazandıran, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket yapısı ile yurtiçinde lider Avrupa da önde gelen konumunu devam ettirmek ve yüksek performanslı plastikler üretiminde dünyanın lider firması olmak.

DEĞERLERİMİZ

Kanunlara, yasal düzenlemelere ve çevreye duyarlı
İş ahlakı prensiplerine sahip çıkmak
İşte şeffaflık ilkelerine bağlı kalmak
Emeğe ve insana değer vermek
Çok çalışmak